Informace ke schůzkám, táboru i brigádě

Obnovení skautské činnosti

Od 22. května obnovujeme týdenní schůzky. Schůzky budou společné od 4 hodin každý pátek.
Se schůzkou budou spojeny následující opatření a kroky:

• každý účastník nejpozději na začátku první schůzky předloží písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.)
  • vždy platí, že účastnit se může pouze osoba, která je bez akutních zdravotních potíží odpovídajících virovému infekčnímu onemocnění
  • každý účastník má ochranu nosu a úst (rouška)
  • každý účastník projde na začátku schůzky dezinfekcí rukou
  • je dodržován rozestup 2 metry
  • schůzky se konají venku

Účast na schůzkách je samozřejmě čistě dobrovolná, ale budeme rádi za každého kdo dorazí.

Bude tábor?

Situace ohledně aktuální koronavirové pandemie se mění každým týdnem, především s ní spojená opatření. Jsme si vědomi možnosti, že tábor nebude, ale jeho zrušení považujeme za velmi nepravděpodobné. I z tohoto důvodu nadále pokračujeme s přípravou tábora.

Pokud bude tábor zrušený, peníze Vám samozřejmě neprodleně vrátíme.

Přihlašování na tábor je stále otevřené

Každý kdo splnil minimální počet výprav a brigádu se stále může přihlásit na tábor.

Podmínky pro účast:

• 2 výpravy (min. 1 s přespáním)
  • účast dítěte min. na 1 brigádě (počítá se i ta v Čechticích)
  • Pro zobrazení informací o účasti na výpravách a brigádách se stačí přihlásit přes https://cechtice.skauting.cz/wp-admin/

Bude brigáda v MÚ?

Již za současných opatření je možné brigádu uskutečnit, takže nepočítáme s tím, že by byla brigáda zrušena.